Modlitwa za kapłanów

Przed czterema laty, w Wielki Czwartek 2012 roku, nasza parafia włączyła się w modlitewne dzieło modlitwy w intencji kapłanów. W roku 2016 ponownie włączamy się w inicjatywę „Słudzy Pana. Kapłani proszą o modlitwę”. Jej celem jest modlitwa za kapłanów jako wyraz wspólnej odpowiedzialności za dobro Kościoła. Jak co roku modlitwa rozpoczyna się w Wielki Czwartek i trwa 30 dni w intencji jednego kapłana.

W Wielki Czwartek 2016 roku modlitwę za kapłanów w naszej parafii podjęli: Józefa Folusiewicz, Józefa Dumienik, Elżbieta Presz, Janina Wołoszyn, Krystyna Kot, Maria Kowalik, Karol Lisiczka, Stanisława Dębińska, Maria Popko, Krystyna Popko,  Andrzej Jeleń, Edyta Jeleń, Barbara Lachowska, Ewa Goławska, Helena Kida, Elżbieta Larwa, Władysława Larwa, Jan Ichniewicz, Janina Ichniewicz, Ewa Grzyb, Irena Buczko, Edward Buczko, Krystyna Wróbel, Irena Bożek, Maria Piścio, Czesława Mulawa, Ewa Klujew, Maria Matej, Jadwiga Mulawa, Tadeusz Mulawa, Krystyna Rój, Dorota Pieczonka, Ewa Paluch, Agnieszka Osuch, Maria Grzyb, Katarzyna Sum, Beata Piścio, Halina Szewczak, Justyna Niewiadomska, Czesława Pieczonka, Zofia Popko, Stanisława Adrian, Czesława Paluch, Zofia Popko, Józefa Koman, Ewa Wardach, Bożena Buczko, Stanisława Piskorska, Monika Wróbel, Lucyna Bober, Grażyna Koman, Krystyna Greszta.

Twoje IP: 54.81.79.128